Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Vítejte! > Aktuality > FESTIVAL SVĚTLA BLIK BLIK 6.-7. dubna 2024 v Nevřeni

FESTIVAL SVĚTLA BLIK BLIK 6.-7. dubna 2024 v NevřeniDatum konání:
6.4.2024
Datum ukončení:
7.4.2024

Festival světla BLIK BLIK se ve svém osmém ročníku rozšiřuje mimo Plzeň. Ozvěny festivalu se uskuteční 6. a 7. dubna 2024 v kaolinovém dole v Nevřeni. 

Festival BLIK BLIK Nevřeň  probíhá ve spolupráci obce Nevřeň a DEPO2015 za podpory Plzeňského kraje v sobotu a neděli 6. a 7. dubna 2024 vždy od 9:00 do 21:00 (poslední vstup ve 20:00). Podzemní prostor bohužel není bezbariérově přístupný. Vstup je možný pro návštěvníky od 4 let. 

Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut. V prodeji je limitovaná edice 2.000 ks vstupenek na časové sloty. Vstupenky na místě budou k dispozici pouze pokud nebude vyprodáno předem.

Důležité! Pro každou domácnost, jejíž člen má trvalý pobyt v obci Nevřeň máme k dispozici jednu volnou vstupenku na kterýkoliv den festivalu. Vstupenky jsou k vyzvednutí na obecním úřadě.

Na trase dlouhé 700 m bude připraveno celkem 7 uměleckých instalací různých autorů. Můžete se těšit na videomapping na téma Echolokace nebo Vodopád a řeka v různých podobách. Díky instalaci Animals vás budou na trase sledovat oči plazů a dalších tvorů. V prostorách velkého dómu rozehrají světlo stovky zrcátek a stěny dolu obléknou do stínových krajek světelné objekty Ohmega. Celkem návštěvníci zažijí 2 videomappingy a dalších 5 světelných instalací.

Více informací k festivalu se dozvíte kliknutím na odkaz níže:

BLIK BLIK FESTIVAL

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

Festival BLIK BLIK